Ve společnosti Phytomer věříme v jedinečné potěšení, které přináší pocit krásy. Každá složka našich přípravků hraje specifickou roli při zajišťování bezpečnosti, účinnosti a potěšení z používání za všech okolností.

VIDEO O NAŠEM ZÁVAZKU KE KVALITĚ

ORGANICKÉ, PŘÍRODNÍ, ECO-FRIENDLY

Máme vášeň pro moře a používáme naše přírodní, organické nebo udržitelné mořské ingredience, abychom Vaší pleti poskytli nezměrné výhody moře. Náš výzkumný tým každý den vyvíjí ekologické metody extrakce nejsilnějších přírodních aktivních molekul, které lze v moři nalézt. Z nich pak vznikají výjimečně účinné produkty péče o pleť.

Náš závazek k moři
Vyrobeno z mořských řas Řasy

S VÁŠNÍ VYROBENO V BRETAŇI

Protože naše výrobky vyrábíme sami ve vlastních laboratořích v zátoce Mont-Saint-Michel (v Bretani) a děláme to tak již téměř tři generace, můžeme potvrdit jejich kvalitu. Během let jsme si osvojili rozsáhlé znalosti o mořských ingrediencích, které vytváříme.

Vytváříme z nich jemné textury, které jsou luxusně uklidňující a příjemné na používání, takže krása rezonuje s navozením pocitu pohody.

Naše historie

NEJVYŠŠÍ STANDARDY KVALITY

Naše produkty lze koupit ve více než 80 zemích a naše normy splňují nejpřísnější světové předpisy týkající se tolerance, bezpečnosti a kvality.

Všechny naše receptury a protokoly jsou kontrolovány nezávislými laboratořemi, na které dohlížejí dermatologové, biologové a další odborníci na pleť...

Poznejte naše laboratoře
Modelka 1 Laboratoř Vzorky

BEZPEČNOST

Přísně vybíráme složky, které do našich výrobků přidáváme, abychom zajistili bezpečnost, účinnost a příjemné používání. 95 % našich produktů je vhodné pro vegany a všechny naše přípravky jsou vyrobeny z mořských výtažků přírodního původu.

Používáme vysoce kvalitní syntetické složky, které usnadňují a umocňují potěšení z používání a účinky.

Modelka 2 Krém

PRODUKTY PRO ZODPOVĚDNOU PÉČI O PLĚŤ

Ve společnosti PHYTOMER vyrábíme ekologicky šetrnou kosmetiku, využíváme lokální suroviny z Bretaně. Respektuje moře a podporujeme mořské farmáře, kteří nás zásobují.

V našem výzkumném oddělení neustále vyvíjíme a zlepšujeme udržitelné procesy pěstování řas, které podporují mořskou biodiverzitu a zároveň zaručují účinnost produktů.

V našich lázních a salonech spolupracujeme výhradně s licencovanými kosmetickými odborníky, abychom Vám poskytli kvalitní a individuální řešení péče o pleť, která Vaší pleti věnují náležitou péči a pozornost, kterou si zaslouží.

PHYTOMER v mé zemi
Oligoforce Modelka 03 Řasy 04

Wellness pro všechny

PHYTOMER daruje produkty a procedury lékařským kosmetičkám v nemocnicích, aby mohly pacientům v nouzi nabídnout wellness odpočinek.

V USA se společnost PHYTOMER účastní programu Wellness for Cancer, který nabízí speciálně navržené léčebné protokoly pro pacienty s rakovinou.

Modelka 4 Textura

V ZÁKULISÍ NAŠICH LABORATOŘÍ

Každý výrobek prochází přísnými testy, při nichž se testují desítky účinných látek, aby se dosáhlo dokonalé rovnováhy účinnosti, potěšením z používání a snášenlivostí pokožky, přičemž bezpečnost pokožky je vždy na prvním místě.

Zjistěte, jak byly Vaše oblíbené produkty vyvinuty. Na stránce každého produktu najdete seznam jeho ingrediencí.

1 • Aktivní mořské ingredience
2 • Přírodní
extrakt
3 • Synthetické
ingredience
4 • Správná dávka
konzervačních látek
NAŠE NEJRPODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY