Produkty na obličej | Denní krém

Filtrer par

DENNÍ KRÉMY

Výběr správného denního krému je nezbytný pro udržení krásy a zdraví vašeho obličeje. Při každodenní aplikaci dokáže viditelně změnit kvalitu vaší pleti.

Denní krémy PHYTOMER poskytují ultra účinná kosmetická řešení pro každý typ pleti.

DENNÍ KRÉM NA MASTNOU PLEŤ

Mastná pleť také potřebuje každodenní hydrataci. Zvolte hydratační krémy s lehkou texturou a regulujícími aktivními složkami pro obnovení rovnováhy produkce kožního mazu.

DENNÍ KRÉM NA SMÍŠENOU PLEŤ

Smíšená pleť, mastná na T-zóně a normální nebo suchá na celém obličeji, kombinuje dva typy pleti. Vyberte si hydratační a matující ošetření, abyste se vyhnuli efektu lesku.

DENNÍ KRÉM NA CITLIVOU PLEŤ

Citlivá pleť je napnutá a má tendenci rychle zčervenat. Jeho křehká epidermis neplní dostatečně svou ochrannou roli před vnějšími agresemi. Vyberte si krém, který vaši pokožku posílí a ochrání vytvořením ochranné bariéry.

DENNÍ KRÉM NA SUCHOU PLEŤ

Když je pokožka suchá, dostává se do fáze suchosti kůže: chybí jí voda a lipidy. Musí být rehydratovaná a především vyživovaná každodenním hydratačním krémem, který pokožce okamžitě přináší komfort.

DENNÍ KRÉM PROTI STÁRNUTÍ

Vrásky, skvrny, ztráta pohodlí nebo pevnosti… Použijte krém pro mladistvý, který koriguje známky stárnutí a pomáhá pleti regenerovat a získat jas.