Face Treatments

MORPHO DESIGNER

Dokonalé zpevňující ošetření

Jedna hodina k přetvarování těla. Poskytuje prožitek naprosté krásy díky kombinaci tří hlavních estetických účinků během jediného ošetření: tvarování, zpevnění a regenerace pleti.

Zobrazit více

SCULPT ZONE

Perlivý bahenní zábal proti celulitidě

Péče s radikálními výsledky díky nejnovější generaci tělových zábalů se zaměřením na masáž břicha, hýždí a stehen pro zhubnutí a vyhlazení viditelné celulitidy. První výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření. Celková účinnost na zeštíhlení: téměř o jednu velikost za pouhých 5 ošetření.

Zobrazit více

BODY FIRMING

Zpevňující tělové ošetření

Vysoce účinný tělový gelový zábal je aplikován a poté vmasírován pro zpevnění pokožky, napnutí tkáně a boj proti povolování.

Zobrazit více

SATIN SHIMMER

Tělový peeling krystaly mořské soli

Je víc než jen exfoliace, jedná se o komplexní péči o tělo spojující celkový peeling, relaxační modelaci a intenzivní hydrataci. Po 40 minutách bude vaše pokožka jako nová. Připraví pokožku na ošetření (konturování, zpevnění, relaxaci, atd.). Zvýší následné vstřebávání složek z produktů. Ošetření je vhodné před dovolenou, opalovací sezónou nebo voskováním.

Zobrazit více

OLIGOMER PURE

Energizující remineralizující  balneo procedura

Zažijte umění thalasoterapie. Ponořte se do vířivé vany s mineralizujícími mořskými složkami, kterou následuje masáž celého těla pro dokonalý povzbuzující účinek. Remineralizační balneoestetika vyvažuje. Osvěžující péče, uvolnění a relaxace.​

Zobrazit více

OLIGOMER SILHOUETTE

Remodelující balneo procedura

Kompletní péče ve 2 krocích: konturovací balneoterapie následovaná masáží celého těla, která podporuje hubnutí.

Zobrazit více

DETOX BACK MASSAGE

Uvolňující ošetření zad

Komplexní péče o záda. Zvlášť relaxační a uvolňující modelace zad spojená s detoxikačními mořskými produkty pro hloubkové čištění.

Zobrazit více

LEG REVIVAL

Ošetření na zklidnění nohou

Ošetření zaměřené na osvěžení a uvolnění unavených nohou, stejně tak i na vylepšení jejich vzhledu.

Zobrazit více

MARINE BODY WRAP

Detoxikační tělové ošetření

Výběr z 3 zábalů a ultra výkonných mořských modelačních přípravků pro odstranění toxinů, uložených tuků a pro dodání vitality celému tělu.​

Zobrazit více